Având în vedere valul 4 al COVID-19 în care ne găsim, după ce am consultat mai mulți specialiști în domeniu, dar și după ce am văzut zeci de oameni care s-au vindecat fără probleme folosind această schemă de tratament, vă prezentăm PUR ȘI SIMPLU, schema de tratament cea mai simplă, care tratează boala COVID 19.
Această schemă de tratament, învinge boala în 7 zile, pur și simplu, iar în a opta sau maxim a noua zi de tratament, pacientul se negativează.
La cel mai mic semn de boală, ( începând chiar cu așa-zisele semne minore de răceală), pacientul trebuie să se testeze PCR.
Dacă testul este pozitiv,(un test costă maxim 35 lei în orice farmacie) atunci cât mai repede trebuie să înceapă tratamentul.
Cea mai simpla schema de tratament contine:
-AZITROMICINA-500 mg- 1 pe zi, la aceeași ora, timp de 5 -7 zile maxim,
-PARACETAMOL – 3 pe zi, timp de 10 zile minim,
-VITAMINA C 1000 ZN+D3 – 3 pe zi, timp de 30 zile minim,
-ASPENTER-1 pe zi, timp de 30 zile,
-FARINGO INTENSIV- 1-2 pe zi
Zilnic se vor consuma 5-6 căni de ceai cu lămâie, iar de 3 ori pe zi se va consuma iaurt de băut, pentru protecția florei stomacale.
In plus se poate lua si un medicament pansament gastric, cu consultarea medicului de familie.
Nu vă dăm nume ale medicamentelor de pe piață deoarece NU dorim să facem reclamă, ci doar încercăm să salvăm vieți, asa cum ne pricepem.
Aceasta este cea mai simplă metodă de a preveni aglomerația din spitale și îmbolnăvirea grava, cât și ajungerea la ATI, respectiv blocarea spitalelor.
Costul acestui tratament este de maxim 250 lei în orice farmacie.
Nu este posibil sa asistam, cum se moare de COVID 19 și cum se blochează sistemul sanitar, cum mor cetățenii patriei, tineri și vârstnici în secolul 21.
Ca și precauție, de la începerea tratamentului se va tine legătură cu medicul de familie, iar în cazul persoanelor cu comorbiditati, va fi consultat medicul curant înainte de inceperea tratamentului.
Însă pentru prevenirea îmbolnăvirii cu COVID 19, cea mai buna metoda o reprezinta VACCINAREA, indiferent cu care vaccin din cele existente, respectarea igienei personale și distanțarea sociala.
Va dorim multa sănătate!