Elena Udrea a insistat să meargă pe litoralul românesc, la Mamaia, dar e îngrozită de dezastrul găsit.

”Deși toată lumea m-a sfatuit să merg în Bulgaria dacă vreau să petrec câteva zile frumoase la soare cu Eva, la început de vacanță, eu am insistat să vin la Mamaia.

Ferească Dumnezeu! Ce ați făcut cu litoralul românesc? Ce ați făcut cu turismul? Este un dezastru!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *