Imagini spectaculoase vin din Lugoj, unde un bărbat a sărit de pe motor pentru a evita un accident. El a sărit de pe motocicletă în momentul în care a văzut că de pe o stradă lăturalnică iese o mașină, iar șoferul părea că nu l-a văzut și nu are de gând să îi acorde prioritate, scrie digi24.ro

Din imaginile surprinse de o cameră de supraveghere se poate observa cum bărbatul cu motocicleta încetinește și plonjează direct pe asfalt, în timp ce motocicleta se izbește de mașină în mijlocul străzii.

Motociclistul nu a fost rănit.

 

sursa foto – digi24.ro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *