Ludovic Orban și-a depus demisia din funcția de președinte al Camerei Deputaților la sediul partidului.
Fostul șef al PNL a trimis un consilier la sediul din Modrogan pentru a-i prezenta actul lui Florin Cîțu, anunță Antena3
Totul despre azi!

Ludovic Orban și-a depus demisia din funcția de președinte al Camerei Deputaților la sediul partidului.
Fostul șef al PNL a trimis un consilier la sediul din Modrogan pentru a-i prezenta actul lui Florin Cîțu, anunță Antena3