Un obiectiv de mare de interes pentru locuitorii comunei Gura Foii este aproape de finalizare. Este vorba de podul din zona Garla, care va fi dat in folosinta in cateva zile, dupa o munca asiduă care a durat cativa ani din cauza birocratiei de la nivel national. Acest obiectiv important se datoreaza primarului Radu Georgescu, care a muncit neobosit pentru a duce la bun sfarsit aceasta lucrare.

“Finalizăm în aceste zile podul din zona Garla, o lucrare de interes enorm pentru locuitorii zonei, pentru care s-a muncit câțiva ani doar la documentație, avize, finanțări. Iată că mai bifam o lucrare importanta pentru comuna noastră. O zi frumoasa va doresc!”… a sustinut primarul Radu Georgescu pe pagina sa de facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *