Cu greu pot fi descrise emoțiile celor mici care, astăzi, trec pentru prima dată pragul școlii!
Trăirile sunt la fel de mari pentru părinți și bunici, dar, deopotrivă, și pentru învățătorii care le deschid drumul uneia dintre cele mai importante etape din viață!
În speranța că orele se vor desfășura în clase și nu în mediul on-line, sfatul meu, ca alt tuturor părinților de altfel, este același pe care i-l dau copilului meu: “nu se poate” nu există!
Urez mult succes, sănătate și rezultate cât mai bune elevilor, părinților si in mod special cadrelor didactice!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *