La finalul lucrărilor Congresului PNL a venit și o surpriză. Zetea Silviu Gelu a ținut să urce pe scenă și a anunțat că intenționează să candideze la alegerile prezidențiale din anul 2024.

Zetea susține că le propune liberalilor ”o a treia cale” și în ciuda faptului că sunt prezenți la Congres pentru a alege președintele partidului, el va fi primul om care își va depune candidatura pentru alegerile prezidențiale din anul 2024.

 

 

sursa: stiripesurse

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *