Primul spital de medicină dentară construit în România în ultimii 30 de ani. Daniel Băluță: Centru de excelență în tratarea afecțiunilor stomatologice
Sistemul medical din România are nevoie de investiții constante în infrastructură și pregătirea specialiștilor, iar un nou proiect dedicat sănătății…