Ministrul Sănătății estimează că Centrul de Arși Gravi de la Târgu Mureș va fi dat în folosință în toamna acestui an. Totodată, anunță și finalizarea construcției centrului de mari arși de la Timișoara, care va fi dat în folosință “în scurt timp”.
Ministrul Sănătății afirmă că, cel mai probabil, Centrul de Arși Gravi de la Târgu Mureș va fi dat în folosință…